Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Cernavoda Pod din Cernavoda

Mersul trenurilor contact

Cernavoda , jud. Ialomita, Romania

Plecări
Ora Tren Către
05:51 8031 Tren Regio 8031 din Cernavoda
Medgidia Poarta Alba Constanta Dorobantu Castelu Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Basarabi Murfatlar
06:01 1582 Tren InterRegio 1582 din Cernavoda
Brasov Busteni Azuga Campina Lehliu Ploiesti Ciulnita Fetesti Bucuresti Predeal Sinaia
06:35 1862 Tren InterRegio 1862 din Cernavoda
Palas Medgidia Constanta
07:02 8030 Tren Regio 8030 din Cernavoda
Ramificatia Borcea Dunarea Fetesti Ovidiu
07:49 8043 Tren Regio 8043 din Cernavoda
Constanta Dorobantu Castelu Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Basarabi Murfatlar Medgidia Poarta Alba
08:02 1981 Tren InterRegio 1981 din Cernavoda
Cogealac Baia Babadag Tulcea Medgidia Nicolae Balcescu
08:12 1822 Tren InterRegio 1822 din Cernavoda
Medgidia Constanta
09:39 1980 Tren InterRegio 1980 din Cernavoda
Lehliu Ciulnita Bucuresti Fetesti
09:46 8033 Tren Regio 8033 din Cernavoda
Saligny Gr. Est Valu lui Traian Basarabi Murfatlar Medgidia Poarta Alba Constanta Dorobantu Castelu Mircea Voda Palas
10:00 8032 Tren Regio 8032 din Cernavoda
Ovidiu Ramificatia Borcea Dunarea Fetesti
10:32 1632 Tren InterRegio 1632 din Cernavoda
Medgidia Constanta
11:47 8035 Tren Regio 8035 din Cernavoda
Poarta Alba Constanta Dorobantu Castelu Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Basarabi Murfatlar Medgidia
12:11 1681 Tren InterRegio 1681 din Cernavoda
Medgidia Constanta
12:52 8034 Tren Regio 8034 din Cernavoda
Ramificatia Borcea Dunarea Fetesti Ovidiu
13:46 1861 Tren InterRegio 1861 din Cernavoda
Iasi Birnova Tandarei Barlad Fetesti Buhaiesti Tecuci Marasesti Ramnicu Sarat Focsani Crasna Buzau Vaslui Nicolina Faurei
14:15 1682 Tren InterRegio 1682 din Cernavoda
Bucuresti Fetesti Ciulnita
15:53 1683 Tren InterRegio 1683 din Cernavoda
Medgidia Constanta
16:02 8036 Tren Regio 8036 din Cernavoda
Dunarea Fetesti Ovidiu Ramificatia Borcea
16:25 1684 Tren InterRegio 1684 din Cernavoda
Bucuresti Fetesti Ciulnita
16:51 8037 Tren Regio 8037 din Cernavoda
Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Basarabi Murfatlar Medgidia Poarta Alba Constanta Dorobantu Castelu
17:37 1983 Tren InterRegio 1983 din Cernavoda
Medgidia Nicolae Balcescu Cogealac Baia Babadag Tulcea
18:05 1631 Tren InterRegio 1631 din Cernavoda
Brasov Ploiesti Medias Alesd Sighisoara Sinaia Oradea Ciulnita Fetesti Comarnic Teius Cluj Napoca Huedin Busteni Blaj Razboieni Campia Turzii Azuga Aiud Bucuresti Predeal Campina Copsa Mica
18:17 1982 Tren InterRegio 1982 din Cernavoda
Lehliu Ciulnita Bucuresti Fetesti
19:01 8044 Tren Regio 8044 din Cernavoda
Fetesti Ovidiu Ramificatia Borcea Dunarea
19:52 8039 Tren Regio 8039 din Cernavoda
Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Basarabi Murfatlar Medgidia Poarta Alba Constanta Dorobantu Castelu
20:51 8038 Tren Regio 8038 din Cernavoda
Fetesti Ramificatia Borcea
21:22 1821 Tren InterRegio 1821 din Cernavoda
Carbunesti Radna Savirsin Simeria Ilia Arad Subcetate Calan Valea Draganesti Olt Deva Bucuresti Rosiori Nord Targu Jiu Videle Petrosani Filiasi Caracal Ciulnita Craiova Fetesti
22:15 1583 Tren InterRegio 1583 din Cernavoda
Constanta Medgidia
Sosiri
Ora Tren De la
05:51 8031 Tren Regio 8031 din Cernavoda
Ramificatia Borcea Dunarea Fetesti Ovidiu
06:01 1582 Tren InterRegio 1582 din Cernavoda
Medgidia Constanta
06:35 1862 Tren InterRegio 1862 din Cernavoda
Marasesti Crasna Ramnicu Sarat Focsani Nicolina Buzau Vaslui Movila Faurei Iasi Birnova Tandarei Barlad Fetesti Buhaiesti Platonesti Tecuci
07:02 8030 Tren Regio 8030 din Cernavoda
Dorobantu Castelu Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Basarabi Murfatlar Medgidia Poarta Alba Constanta
07:49 8043 Tren Regio 8043 din Cernavoda
Ovidiu Ramificatia Borcea Dunarea Fetesti
08:02 1981 Tren InterRegio 1981 din Cernavoda
Lehliu Ciulnita Bucuresti Fetesti
08:12 1822 Tren InterRegio 1822 din Cernavoda
Draganesti Olt Deva Bucuresti Rosiori Nord Targu Jiu Videle Petrosani Filiasi Caracal Ciulnita Craiova Fetesti Carbunesti Radna Savirsin Simeria Ilia Arad Subcetate Calan Valea
09:39 1980 Tren InterRegio 1980 din Cernavoda
Tulcea Medgidia Nicolae Balcescu Cogealac Baia Ceamurlia Babadag
09:46 8033 Tren Regio 8033 din Cernavoda
Ramificatia Borcea Fetesti
10:00 8032 Tren Regio 8032 din Cernavoda
Medgidia Poarta Alba Constanta Dorobantu Castelu Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Basarabi Murfatlar
10:32 1632 Tren InterRegio 1632 din Cernavoda
Sighisoara Sinaia Oradea Ciulnita Fetesti Comarnic Teius Cluj Napoca Huedin Busteni Blaj Razboieni Campia Turzii Azuga Aiud Bucuresti Predeal Campina Copsa Mica Brasov Ploiesti Medias Alesd Lehliu
11:47 8035 Tren Regio 8035 din Cernavoda
Fetesti Ramificatia Borcea
12:11 1681 Tren InterRegio 1681 din Cernavoda
Ciulnita Bucuresti Fetesti
12:52 8034 Tren Regio 8034 din Cernavoda
Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Basarabi Murfatlar Medgidia Poarta Alba Constanta Dorobantu Castelu
13:46 1861 Tren InterRegio 1861 din Cernavoda
Medgidia Constanta
14:15 1682 Tren InterRegio 1682 din Cernavoda
Constanta Medgidia
15:53 1683 Tren InterRegio 1683 din Cernavoda
Ciulnita Bucuresti Fetesti
16:02 8036 Tren Regio 8036 din Cernavoda
Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Basarabi Murfatlar Medgidia Poarta Alba Constanta Dorobantu Castelu
16:25 1684 Tren InterRegio 1684 din Cernavoda
Constanta Medgidia
16:51 8037 Tren Regio 8037 din Cernavoda
Ramificatia Borcea Dunarea Fetesti Ovidiu
17:37 1983 Tren InterRegio 1983 din Cernavoda
Fetesti Lehliu Ciulnita Bucuresti
18:05 1631 Tren InterRegio 1631 din Cernavoda
Medgidia Constanta
18:17 1982 Tren InterRegio 1982 din Cernavoda
Nicolae Balcescu Cogealac Baia Babadag Tulcea Medgidia
19:01 8044 Tren Regio 8044 din Cernavoda
Basarabi Murfatlar Medgidia Poarta Alba Constanta Dorobantu Castelu Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian
19:52 8039 Tren Regio 8039 din Cernavoda
Ramificatia Borcea Dunarea Fetesti Ovidiu
20:51 8038 Tren Regio 8038 din Cernavoda
Basarabi Murfatlar Medgidia Poarta Alba Constanta Dorobantu Castelu Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian
21:22 1821 Tren InterRegio 1821 din Cernavoda
Medgidia Constanta
22:15 1583 Tren InterRegio 1583 din Cernavoda
Ciulnita Fetesti Bucuresti Predeal Sinaia Brasov Busteni Azuga Campina Ploiesti

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!